• Головна
  • Товари для виготовлення ковбаси будинку «Ковбасна справа»

«Ковбасна справа»

Інтернет-магазин товарів для виготовлення ковбаси

Виготовлення ковбаси вдома – справжня «Ковбасна справа»

«Ковбасна справа» - матеріали та обладнання для виготовлення ковбаси в домашніх умовах, а також рекомендації, поради та рецепти.

Інтернет магазин «Ковбасна справа»

Виготовлення ковбаси в домашніх умовах, крім бажання та натхнення, передбачає застосування нескладного допоміжного обладнання, певних витратних матеріалів та спеціальних функціональних добавок для м'яса. Все це ви знайдете у розділах нашого сайту. Виготовлення ковбаси в домашніх умовах – сучасний тренд нашого часу.

Вже стало звично чути про крафтове пиво, домашні сири, хліб і т.д. Коли ми говоримо про крафтову ковбасу, більшості здається, що це десь далеко не в нашій країні, не в наших магазинах. Відразу виникає асоціація із захмарними цінами чи легкий сумнів щодо якості.

Побачивши на прилавку магазину ковбасу за 33 гривні/кг, ми розуміємо, що там немає м'яса. Але також немає впевненості, що ковбаса за 190 гривень на 100% складається з нього. Кожна людина хоче і має право вживати продукти харчування кращої якості.

А хто, як не ви зможете контролювати весь процес виготовлення ковбаси самі, від закупівлі м'яса до найприємнішого моменту, її дегустації. Якщо, звичайно, візьметеся, за «ковбасну справу».

Наш сайт націлений на те, щоб озброїти вас знаннями, інструментами, матеріалами і надати впевненості в тому, що ви зможете в домашніх умовах виготовити ковбасу.

Порівняну за якістю тієї, яку колись робили для партійної еліти та діставали «з-під прилавка». Ту ж «Докторську», «Любивську» чи «Краківську». Справжню! З м'яса! Сиров'ялена ковбаса чи балик уже не здаватимуться святковим делікатесом. Шинка стане звичайним сніданком.

А скориставшись унікальним італійським рецептом, зможете приготувати вдома брезаолу або прошутто і порадувати цими досягненнями своїх рідних і друзів. Все у ваших руках. А ми, зі свого боку, запропонуємо оболонку для ковбаси, функціональні приправи, обладнання, матеріали та багато іншого.

Щоб купити товар в інтернет-магазині, скористайтесь формою замовлення або зателефонуйте нам за контактним телефоном:

+38 (050) 264-55-33, +38 (067) 640-44-48

Сплатити замовлення можна післяплатою, або ж безготівковим шляхом.

Доставка здійснюється "Новою поштою" у всі міста України.

Приємних покупок!

Чому обирають «Ковбасну справу»?
Декілька головних переваг нашого інтернет - магазину
Широкий асортимент
Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах

Высокое качество
Висока якість

Пропонуємо тільки якісні продукти від кращих українських та європейських виробників

Доступные цены
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна риса асортименту нашого магазину

Доставка по Украине
Доставка по Україні

Доставка замовлень по Україні «Новою поштою», Укрпоштою або самовивіз у Дніпрі!