Сіль Suprasel

Функціональні добавки

Харчова сіль є важливим інгредієнтом що дозволяє розкрити смакові якості різноманітних продуктів. Однак поряд з цим, сіль служить в якості консерванту, модефікатора текстури, носія смаків і запахів, а в певних випадках прикрасить поверхню специфічних продуктів. Харчова сіль Suprasel задовольняє будь-які потреби харчової промисловості. Akzo Nobel виробляє, як базові сольові продукти різної грануляції, так і сіль спеціального призначення для м'ясопереробної промисловості.

Інтернет-магазин "Ковбасна справа" пропонує вам сіль преміум класу, що гарантує найкращі смакові відчуття ковбасних і м'ясних виробів виготовлених в домашніх умовах.

Харчова сіль Suprasel, яка вироблена Akzo Nobel, відповідає вимогам Стандартів харчової солі і в своєму складі не має ГМО, патогенних мікроорганізмів, алергенів, а так само підтверджена відповідними сертифікатами їх придатність для кощерной, халяльної або вегітаріанской їжі.В сольової продукції Suprasel відсутні патогенні мікроорганізми, останки ракоподібних і молюсків. У харчової солі Suprasel повністю відсутні сліди будь-яких пестицидів.

З метою забезпечення стабільно високої якості сольових продуктів і послуг всі підприємства Akzo Nobel сертифіковані у відповідності з вимогами стандартів ISO та критеріями безпеки продовольства HACCP.

Якщо Ви зацікавилися іншими сольовими продуктами, пропонуємо відвідати сайт suprasel.com.ua, де зможете отримати більш повну інформвцію о харчової солі Suprasel

Чому обирають «Ковбасну справу»?
Декілька головних переваг нашого інтернет - магазину
Широкий асортимент
Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах

Высокое качество
Висока якість

Пропонуємо тільки якісні продукти від кращих українських та європейських виробників

Доступные цены
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна риса асортименту нашого магазину

Доставка по Украине
Доставка по Україні

Доставка замовлень по Україні «Новою поштою», Укрпоштою або самовивіз у Дніпрі!