Коллагеновая і поліамідна ковбасна оболонка

Ковбаса - найстаріша форма обробленого м'яса, можливо, навіть вважається першою в світі зручною кухнею. Протягом багатьох років багато сімей, через покоління, передавали своє особливе мистецтво виготовлення домашньої ковбаси. Поступово цей процес перетворився в високорозвинене ремесло. Прогрес настільки вплинув на якість ковбасних виробів, що багато сімей знову розглядають питання виготовлення ковбаси в домашніх умовах.

Якщо ви відчуваєте в собі натхнення, "Ковбасна справа" підтримає вас в прийнятті такого рішення. Ковбаса виготовлена своїми руками дозволить вам насолоджуватися задоволенням від створення власних вишуканих ковбас, в'яленого і сирокопченого м'яса.

Почнемо з ковбасної оболонки. Яку ковбасну оболонку вибрати, яка ковбасна оболонка краще? Вибір ковбасної оболонки має першорядне значення для кінцевого продукту, а інтернет магазин "Ковбасна справа" - ваша гарантія того, що ви придбаєте кращі натуральні та штучні ковбасні оболонки.

Основна відмінність в ковбасних оболонках полягає в природі їх походження, натуральне або штучне.

Натуральна ковбасна оболонка

Натуральні ковбасні оболонки отримують з оброблених органів шлунково-кишкового тракту тварин. Натуральні ковбасні оболонки, які ми пропонуємо, тільки високої якості. Переваги натуральної ковбасної оболонки - смак і візуальна привабливість. Завдяки тому, що натуральна оболонка "дихає", вона дозволяє відчути більш глибокий смак та насиченість ковбаси. Дим, аромати та кулінарні смаки легко проникають через натуральну оболонку і наповнюють м'ясо. І оскільки такі ковбасні оболонки мають натуральне походження, отримані ковбаси дуже природні, але на жаль не стабільні за формою та розміром калібру, мають низьку механічну міцність.

Штучні ковбасні оболонки

Хоча натуральні ковбасні оболонки залишаються популярними фаворитами, наука проклала шлях для нових інновацій. Штучні ковбасні оболонки з'явилися завдяки розвитку технологічних досягнень 20-го століття. Вони були створені з регенерованого колагену і целюлози. У виробництві високоякісних ковбасних оболонок використовується тільки високоякісна сировина. Целюлоза зустрічається в продуктах рослинного походження, причому найкращу якість містить бавовна. Вона є основою для виробництва целюлозної ковбасної оболонки і фіброузної ковбасної оболонки .

Коллагенова ковбасна оболонка в той же час виготовляється з високоякісного биополимера, який витягується з шкури великої рогатої худоби, збагаченої колагеном. Це натуральний білок має високу механічну міцність і легко засвоюється.

Поліамідна ковбасна оболонка з'явилася не так давно. Вона знайшла своє місце в ковбасної промисловості завдяки деяким своїм властивостям і гідностям. Ці ковбасні оболонки виготовляються з поліамідних матеріалів в одношарових і багатошарових варіантах. Поліамідні ковбасні оболонки володіють відмінною механічною міцністю, щодо жароміцності, непроникності / проникності для диму, газів і водяної пари.

Якщо ви хочете купити ковбасну оболонку в невеликих кількостях і асортименті, консультант інтернет-магазину "Ковбасний справа"; надасть необхідну допомогу у виборі і підборі ковбасної оболонки. Наш каталог ковбасних оболонок варіюється калібрами від 19 мм до 80 мм і по довжині від двох до ста метрів.

Приємних покупок і відмінних результатів в ковбасному ремеслі!

Чому обирають «Ковбасну справу»?
Декілька головних переваг нашого інтернет - магазину
Широкий асортимент
Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах

Высокое качество
Висока якість

Пропонуємо тільки якісні продукти від кращих українських та європейських виробників

Доступные цены
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна риса асортименту нашого магазину

Доставка по Украине
Доставка по Україні

Доставка замовлень по Україні «Новою поштою», Укрпоштою або самовивіз у Дніпрі!