АйЦел (iCel) полімерна оболонка

Ковбасна оболонка

АйЦел (iCel) виготовляється з поліаміду, вазелінового медичного масла, барвників, що мають відповідні дозвільні сертифікати.

АйЦел (iCel) полімерна ковбасна оболонки призначена для виробництва, упаковки, зберігання і реалізації варених ковбасних виробів, варених шинок, ковбас варено-копчених, напівкопчених та сирокопчених, сардельок, шпікачек, міні-ковбасок, сирів плавлених ковбасних.

Багато, хто хотів би зробити сиров'ялені або сирокопчену ковбасу кидали цю справу зіткнувшись з проблемою створення спеціальних умов підтримки температури іта вологості. Дійсно, температура та вологість є одними з основних умов процесу в’ялення ковбас. І якщо з температурою якось можна вирішити, то з підтриманням вологості не все так просто.

Полімерна оболонка АйЦел (iCel) новинка, яка з'явилася в ковбасної справі, допоможе початківцям дрібним торговцям зробити своїми руками справжню сиров'ялені ковбаси в домашніх умовах. Завдяки матеріалу, з якого зроблена оболонка АйЦел (iCel) ви можете не переживати про загартуванні і появи цвілі. А значить результат буде відмінним. Полімерна ковбасна оболонка АйЦел (iCel) забезпечить рівномірну втрату вологи та відмінне дозрівання. Але не варто нехтувати умовами температури і вологості.

АйЦел (iCel) оболонка володіючи рядом переваг над колагеновими та фіброузние ковбасними оболонками має деякі незначні недоліки.

- її не можна протикати після набивання для випуску бульбашок повітря. АйЦел (iCel) відразу лопне.

- вона може відшаровуватися від продукту, так як виконана за технологією легкознімної оболонки.

Рішення для усунення цих мінусів - одне! Як можна щільніше набивайте оболонку під час формування ковбасних палиць.

АйЦел (iCel) дуже повільно пропускає вологу, тому процес дозрівання ковбаси може затягнуться до двох місяців. Але це того варте.

Айцел придбати полімерну оболонку в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Херсоні, Кропивницькому, Луцьку, Миколаєві, Вінниці, Івано-Франківську, Маріуполі, Хмельницькому, Тернополі, Житомирі, Кривому Розі, Чернівцях, Рівному, Черкасах , Сумах, Чернігові, Полтаві, Білій Церкві, Ковелі, Ужгороді

Айцел придбати в Україні

Чому обирають «Ковбасну справу»?
Декілька головних переваг нашого інтернет - магазину
Широкий асортимент
Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах

Высокое качество
Висока якість

Пропонуємо тільки якісні продукти від кращих українських та європейських виробників

Доступные цены
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна риса асортименту нашого магазину

Доставка по Украине
Доставка по Україні

Доставка замовлень по Україні «Новою поштою», Укрпоштою або самовивіз у Дніпрі!