Поліамідна ковбасна оболонка

Ковбасна оболонка

Поліамідні ковбасні оболонки використовуються у виробництві всіх видів варених, кров'яних і ліверних ковбас, шинки, паштетів, зельцев, напівкопчених ковбас та плавлених сирів. Ці оболонки досить міцні, еластичні та термостійкі. Вони не разрущающім лугами та органічним розчинниками, стійкі до дії цвілі та мікроорганізмів, можуть бути проникні та непроникні для пару, жиру і води, можуть бути пофарбовані в різні кольори. В силу цих особливостей ковбаса в таких оболонках має підвищений термін зберігання.

В даний час виробляють поліамідні ковбасні оболонки які володіють розтягуванням та термоусадочними властивостями, що дало змогу усунути такі дефекти як "грушоподібна форма" ковбасного батона та зморшкуватість. Ці оболонки складаються з 3-5 та більше шарів, вони приблизно на 30-50% тонше оболонок першого покоління та в 3-5 разів міцніше.

Поліамідні ковбасні оболонки діляться на непроникні та проникні.

Непроникні поліамідні ковбасні оболонки не пропускають газ, пар, вологу. Вони знайшли широке застосування у виробництві варених ковбас. Ці ковбасні оболонки дозволяють виробникові добитися максимального виходу продукції. Крім того, непроникні поліамідні оболонки оберігають м'ясні вироби від окислення та мікробного псування. Ступінь збереження продукту залежить тільки від початкового кількості мікроорганізмів, внесених з сировиною, температури зберігання та реалізації продукції, рН-середовища. Тому ковбасні вироби в непроникних поліамідних ковбасних оболонках можуть зберігатися більш тривалий час.

Проникні поліамідні ковбасні оболонки нового покоління включають в себе кращі якості як бар'єрних, так і проникних оболонок. Вони дозволяють отримати традиційні органолептичні показники, притаманні продуктам в проникних оболонка, та мають ряд додаткових унікальних переваг. Особливостями продуктів в проникних поліамідних ковбасних оболонках є яскраво виражені смак і запах копчення, скоринка і низькі вагові втрати при зберіганні.

Чому обирають «Ковбасну справу»?
Декілька головних переваг нашого інтернет - магазину
Широкий асортимент
Широкий асортимент

Широкий асортимент обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах

Высокое качество
Висока якість

Пропонуємо тільки якісні продукти від кращих українських та європейських виробників

Доступные цены
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна риса асортименту нашого магазину

Доставка по Украине
Доставка по Україні

Доставка замовлень по Україні «Новою поштою», Укрпоштою або самовивіз у Дніпрі!