Головна › Контакти

Інтернет -магазин «Ковбасна справа»

Якщо ви зацікавились виготовленням ковбас в домашніх умовах, це те, що вам потрібно. Наш сайт надасть необхідну допомогу у виборі ковбасної оболонки, ковбасного обладнання, стартових культур та інших інгредієнтів.

Ми знаходимося за адресою:

м. Дніпро, пр. О. Поля, 28а

Контактні телефони:

+38 (050) 264-55-33

+38 (067) 640-44-48

E-mail: info@kovbasnasprava.com.ua

У разі виникнення питань оплати, доставки, повернення, ви можете скористатися формою зворотнього зв'язку, або за контактами.

<div>Широкий асортимент</div>
Широкий асортимент

На сайті представлено широкий асортимент матеріалів та обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах, які додадуть Вам упевненість та індивідуальність.

<div>Висока якість</div>
Висока якість

Ми пропонуємо тільки безпечні та якісні продукти від кращих українських та європейських виробників. Ви залишитеся задоволені товаром та високою якістю обслуговування.

<div>Доступні ціни</div>
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна відмітна риса асортименту нашого магазину. Вигідні придбання, знижки постійним покупцям та періодичні акції

<div>Доставка по Україні</div>
Доставка по Україні

Товар відправляється в усі регіони України. Постійно діюча акція: при покупці на суму понад 1000 грн ми оплатимо доставку вашого товару до найближчого відділення Нової пошти!

Підпишись! Новинки, знижки, пропозиції!
Підпишись на нашу розсилку будь в курсі всіх новин і акцій!