Акція! При замовленні від 2000 грн. і оплаті на карту - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Функціональні добавки для ковбас — це інгредієнти які вносять в процесі виробництва ковбасних виробів для покращення їх властивостей, збереження кольору, стійкості при зберіганні, кращого аромату і смаку або скорочення втрат при термічній обробці. Застосовуючи функціональні ковбасні інгредієнти, в домашніх умовах, ви знижуєте ризик прояву дефектів, які можуть проявитися через відмінності умов і технологій промислового / приватного виробництва. Добавки застосовують також для більш раціонального використання сировини.

Функціональні добавки для ковбас пропоновані нами відповідають українському законодавству, як нешкідливі для здоров'я людини і володіють ефективною дією. Вони дозволені для застосування на виробництвах харчових продуктів.

Функціональні добавки для ковбас, що застосовуються в ковбасному виробництві в залежності від їх дії і призначення можна розділити на наступні групи:
1. які підвищують інтенсивність і стабільність кольору;
2. які підвищують влагоудерживающую здатність м'яса;
3. що покращують смак і аромат продуктів;
4. що використовуються в якості додаткових джерел білка;
5. які гальмують окислення жирів;
6. консерванты.

Функціональні добавки для ковбас запропоновані інтернет-магазином "Ковбасний справа" зроблені за найсучаснішими технологіями. Ми пропонуємо продукцію тільки перевірених виробників, відомих світових і українських брендів. Ці ковбасні інгредієнти дозволять вам отримати м'ясні і ковбасні продукти в домашніх умовах з чудовими смаковими якостями і багатим виглядом.

Головні переваги «Ковбасна справа»
Декілька головних переваг нашого інтернет - магазину
Широкий асортимент
Широкий асортимент

На сайті представлено широкий асортимент матеріалів та обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах, які додадуть Вам упевненість та індивідуальність.

Высокое качество
Висока якість

Ми пропонуємо тільки безпечні та якісні продукти від кращих українських та європейських виробників. Ви залишитеся задоволені товаром та високою якістю обслуговування.

Доступные цены
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна відмітна риса асортименту нашого магазину. Вигідні придбання, знижки постійним покупцям та періодичні акції

Доставка по Украине
Доставка по Україні

Товар відправляється в усі регіони України. Постійно діюча акція: при покупці на суму понад 2000 грн ми оплатимо доставку до найближчого відділення Нової пошти! (див. умови)

Підпишись! Новинки, знижки, пропозиції!
Підпишись на нашу розсилку будь в курсі всіх новин і акцій!