Функціональні добавки для ковбас — це інгредієнти які вносять в процесі виробництва ковбасних виробів для покращення їх властивостей, збереження кольору, стійкості при зберіганні, кращого аромату і смаку або скорочення втрат при термічній обробці. Застосовуючи функціональні ковбасні інгредієнти, в домашніх умовах, ви знижуєте ризик прояву дефектів, які можуть проявитися через відмінності умов і технологій промислового / приватного виробництва. Добавки застосовують також для більш раціонального використання сировини.

Функціональні добавки для ковбас пропоновані нами відповідають українському законодавству, як нешкідливі для здоров'я людини і володіють ефективною дією. Вони дозволені для застосування на виробництвах харчових продуктів.

Функціональні добавки для ковбас, що застосовуються в ковбасному виробництві в залежності від їх дії і призначення можна розділити на наступні групи:
1. які підвищують інтенсивність і стабільність кольору;
2. які підвищують влагоудерживающую здатність м'яса;
3. що покращують смак і аромат продуктів;
4. що використовуються в якості додаткових джерел білка;
5. які гальмують окислення жирів;
6. консерванты.

Функціональні добавки для ковбас запропоновані інтернет-магазином "Ковбасний справа" зроблені за найсучаснішими технологіями. Ми пропонуємо продукцію тільки перевірених виробників, відомих світових і українських брендів. Ці ковбасні інгредієнти дозволять вам отримати м'ясні і ковбасні продукти в домашніх умовах з чудовими смаковими якостями і багатим виглядом.

<div>Широкий асортимент</div>
Широкий асортимент

На сайті представлено широкий асортимент матеріалів та обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах, які додадуть Вам упевненість та індивідуальність.

<div>Висока якість</div>
Висока якість

Ми пропонуємо тільки безпечні та якісні продукти від кращих українських та європейських виробників. Ви залишитеся задоволені товаром та високою якістю обслуговування.

<div>Доступні ціни</div>
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна відмітна риса асортименту нашого магазину. Вигідні придбання, знижки постійним покупцям та періодичні акції

<div>Доставка по Україні</div>
Доставка по Україні

Товар відправляється в усі регіони України. Постійно діюча акція: при покупці на суму понад 1000 грн ми оплатимо доставку вашого товару до найближчого відділення Нової пошти!

Підпишись! Новинки, знижки, пропозиції!
Підпишись на нашу розсилку будь в курсі всіх новин і акцій!