Цитратні харчові суміші

Цитрат харчовий використовується у виробництві ковбас і м'ясних продуктів, як альтернатива фосфатним сумішам. Цитратні суміші так само призначені для регулювання кислотністі ковбасного фаршу і утримання вологи в м'ясної емульсії. Але з цими завданнями цитратні суміші справляються гірше, ніж фосфати. Головна відмінна риса цієї функціональної добавки від фосфатних сумішей безпека. Як що ви вирішили зробити ковбасу, сосиски або сардельки для дитини, то краще використовувати харчовий цитрат.

Всього: 1 товарів
Виникли питання?
Зв'яжіться з нами, ми відповімо на всі ваші запитання!
Контактна інформація
Офіс: м. Дніпро, пр. О. Поля, 28а
Контактний телефон:
тел. +38 (050) 264-55-33
тел. +38 (067) 640-44-48
info@kovbasnasprava.com.ua
Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок, і ми Вам зателефонуємо!
Передзвоніть мені Передзвоніть мені

Цитрат харчовий це безпечна альтернатива фосфатним сумішам. Цитрати трохи гірше справляються з покладеною функцією оскільки немає прямої роботи з білками, але не дивлячись на це, цитрати широко застосовуються в харчовий промисловості завдяки відсутності залишків фосфорної кислоти (фосфатази) які строго контролюються в харчових продуктах. Функціональна добавка цитрат натрію (натрієва сіль лимонної кислоти) має синтетичне походження і дуже низький рівень небезпеки (не робить значного негативного впливу на здоров'я), в класифікаторах позначена кодом Е331. У м'ясопереробної промисловості цитрати використовують як емульгатори і стабілізатори. У молочному виробництві її застосовують для отримання пастеризованого молока, кисломолочних продуктів, сухого молока. Використовується у виробництві пастили, суфле, мармеладу, плавлених сирів, дитячого харчування, йогуртів, у виробництві соків, нектарів і солодких напоїв, застосовується у виробництві джемів.

На вигляд це кристалічний порошок білого кольору, легко розчиняється у воді, має легкий солоно-кислий смак, не має горючих і вибухонебезпечних властивостей, не токсичний і не подразнює шкіру, в сухих умовах має тривалий термін зберігання.

Застосування цитрату натрію у виробництві ковбас.

У технології виробництва ковбас цитрат натрію спільно з харчовою сіллю посилює набухання волокон, відповідальних за високу іонну силу, але не розчиняє актин і міозин, в тій же мірі, що і суміш солі з фосфатами натрію. Цитрат натрію додають в кількості 3-5 г на 1 кг фаршу.

Необхідно розуміти, що суміш 20 г солі і 5 г цитрату натрію на 1 кг фаршу в п'ять разів менше утримають вологи в м'ясної емульсії, ніж суміш 20 г солі і 2 г фосфатів на 1 кг фаршу. Варені ковбасні вироби, що вироблені з допомогою цитрату натрію, будуть виглядати більш тьмяним, їм не вистачає зв'язуючої міцності емульгованих білків, після термообробки можуть мати не щільну текстуру, можливі бульйонні набряки. Причиною всіх цих недоліків є низька концентрація розчинених білків.

<div>Широкий асортимент</div>
Широкий асортимент

На сайті представлено широкий асортимент матеріалів та обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах, які додадуть Вам упевненість та індивідуальність.

<div>Висока якість</div>
Висока якість

Ми пропонуємо тільки безпечні та якісні продукти від кращих українських та європейських виробників. Ви залишитеся задоволені товаром та високою якістю обслуговування.

<div>Доступні ціни</div>
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна відмітна риса асортименту нашого магазину. Вигідні придбання, знижки постійним покупцям та періодичні акції

<div>Доставка по Україні</div>
Доставка по Україні

Товар відправляється в усі регіони України. Постійно діюча акція: при покупці на суму понад 1000 грн ми оплатимо доставку вашого товару до найближчого відділення Нової пошти!

Підпишись! Новинки, знижки, пропозиції!
Підпишись на нашу розсилку будь в курсі всіх новин і акцій!