Акція! При замовленні від 1000 грн. і оплаті на карту - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

НалоФерм (NaloFerm) полімерна оболонка

Полімерні оболонки традиційно використовувалися для варених ковбас або сиру. Ніхто ніколи не думав, що полімерні оболонки можна використовувати в процесі сиров'ялені ковбаси, який передбачає повільну втрату вологи. Однак в міру розвитку технологій компанія Kalle (Німеччина) розробила полімер, який виводить проникність ковбасної оболонки на абсолютно новий рівень.

Полімерна ковбасна оболонка НалоФерм (NaloFerm) дозволяє досягти того, що колись здавалося неможливим: пластикова оболонка для ковбас, яка ідеально підходить для виробництва сиров'ялених, сирокопчених та варено-копчених ковбас.

Завдяки точно налаштованої проникності полімерної оболонки НалоФерм (NaloFerm) ковбаси можна сушити в тому ж приміщенні для дозрівання, що і продукти з натуральними або колагеновими оболонками, без ризику утворення сухих країв (гарту). Ця можливість дуже зручна та вигідна для виробників ковбасних виробів. Особливо в домашніх умовах.

Крім того, полімерна оболонка НалоФерм (NaloFerm) стійка до цвілі - без використання засобів та методик, що запобігають утворенню цвілі.

Виникли питання?
Зв'яжіться з нами, ми відповімо на всі ваші запитання!
Контактна інформація
Офіс: м. Дніпро, пр. О. Поля, 28а
Контактний телефон:
тел. +38 (050) 264-55-33
тел. +38 (067) 640-44-48
info@kovbasnasprava.com.ua
Головні переваги «Ковбасна справа»
Декілька головних переваг нашого інтернет - магазину
Широкий асортимент
Широкий асортимент

На сайті представлено широкий асортимент матеріалів та обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах, які додадуть Вам упевненість та індивідуальність.

Высокое качество
Висока якість

Ми пропонуємо тільки безпечні та якісні продукти від кращих українських та європейських виробників. Ви залишитеся задоволені товаром та високою якістю обслуговування.

Доступные цены
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна відмітна риса асортименту нашого магазину. Вигідні придбання, знижки постійним покупцям та періодичні акції

Доставка по Украине
Доставка по Україні

Товар відправляється в усі регіони України. Постійно діюча акція: при покупці на суму понад 1000 грн ми оплатимо доставку до найближчого відділення Нової пошти! (див. умови)

Підпишись! Новинки, знижки, пропозиції!
Підпишись на нашу розсилку будь в курсі всіх новин і акцій!