Акція! При замовленні від 2000 грн. і оплаті на карту - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Целюлозна оболонка

Целлюлозная ковбасна оболонка історично стала однією з найперших застосованих штучних оболонок для виготовлення ковбас. Целлюлозная оболонка в своїй основі має рослинне походження. Її виготовляють з целюлози (різні породи дерев, бавовни та ін. рослини) що пройшла високу ступінь очищення.

Виникли питання?
Зв'яжіться з нами, ми відповімо на всі ваші запитання!
Контактна інформація
Офіс: м. Дніпро, пр. О. Поля, 28а
Контактний телефон:
тел. +38 (050) 264-55-33
тел. +38 (067) 640-44-48
info@kovbasnasprava.com.ua
Сортування:

Целюлозні ковбасні оболонки більш міцні в порівнянні з білковими, добре розтягуються в поздовжньому та поперечному напрямках (до 20%) і забезпечують високу фаршеемкость.

У целюлозних оболонках швидше та інтенсивніше відбувається процес утворення коагулированного шару, насичення його коптильним димом більш інтенсивно, тому колір, смак та аромат у такої продукції завжди відповідають найвищим вимогам якості.

Целюлозні ковбасни оболонки еластичні, волого-, димопроніцаеми, термічно стійкі (до 100 ºС), що забезпечує отримання добре провареного продукту. Слід пояснити, що це зовсім не означає, що в інших оболонках ковбасу не можливо добре проварити, просто в будь-якій критичній ситуації (перевищення фактичної температури, перетримка за часом продукції на стадії варіння і т.д.) колагенова та натуральна оболонки зруйнуються, а целюлозна, в тому числі і фіброузна, збережуть цілісність структури.

Преимущества целлюлозных ковбасних оболонок:

  • висока проникливість для диму, яка забезпечує швидке і рівномірне копчення;
  • можливість утворення скоринки на готовому продукті при обсмажуванні;
  • невисокий ризик утворення бульйонно-жирового набряку;
  • більш високі, в порівнянні з натуральними оболонками, стабільність та рівномірність капібра, стабільність при зберіганні.
Головні переваги «Ковбасна справа»
Декілька головних переваг нашого інтернет - магазину
Широкий асортимент
Широкий асортимент

На сайті представлено широкий асортимент матеріалів та обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах, які додадуть Вам упевненість та індивідуальність.

Высокое качество
Висока якість

Ми пропонуємо тільки безпечні та якісні продукти від кращих українських та європейських виробників. Ви залишитеся задоволені товаром та високою якістю обслуговування.

Доступные цены
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна відмітна риса асортименту нашого магазину. Вигідні придбання, знижки постійним покупцям та періодичні акції

Доставка по Украине
Доставка по Україні

Товар відправляється в усі регіони України. Постійно діюча акція: при покупці на суму понад 2000 грн ми оплатимо доставку до найближчого відділення Нової пошти! (див. умови)

Підпишись! Новинки, знижки, пропозиції!
Підпишись на нашу розсилку будь в курсі всіх новин і акцій!