Акція! При замовленні від 2000 грн. і оплаті на карту - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Натуральна оболонка

Натуральні ковбасні оболонки - це оброблені в домашніх або промислових умовах кишки корів, свиней або барашків.

Черево це тонкі кишки, діаметр яких варіюється від 25 до 50 мм. Синюга - глухий кінець сліпої кишки з широкою початковою частиною ободової кишки довжиною приблизно 65 см та діаметром 80 -130 мм. У натуральній оболонці можна коптити, смажити, парити, варити і в'ялити. Вона використовується для приготування різноманітних видів ковбас та м'ясних делікатесів.

Виникли питання?
Зв'яжіться з нами, ми відповімо на всі ваші запитання!
Контактна інформація
Офіс: м. Дніпро, пр. О. Поля, 28а
Контактний телефон:
тел. +38 (050) 264-55-33
тел. +38 (067) 640-44-48
info@kovbasnasprava.com.ua

До появи штучних оболонок людина, для виготовлення ковбасних виробів, споконвіку застосовувала оболонки, отримані з внутрішніх органів тварин Це кудрявки, проходнікі, шлунки, стравоходи, міхури.

На даний час для домашнього виробництва ковбас найкраще підходять черева та синюги.

Черево це тонкі кишки, діаметр яких варіюється від 25 до 50 мм. Синюга - глухий кінець сліпої кишки з широкою початковою частиною ободової кишки довжиною приблизно 65 см та діаметром 80 -130 мм.

Натуральна оболонка крім того, що вона є продуктом тваринного походження і засвоюється системою травлення людини без шкоди, по праву вважаються універсальної ковбасної оболонкою. Завдяки її властивостям вона відмінно витримує різні температурні режими обробки.

У натуральній оболонці можна коптити, смажити, парити, варити і в'ялити. Вона використовується для приготування різноманітних видів ковбас та м'ясних делікатесів.

Головні переваги «Ковбасна справа»
Декілька головних переваг нашого інтернет - магазину
Широкий асортимент
Широкий асортимент

На сайті представлено широкий асортимент матеріалів та обладнання для виготовлення ковбасних виробів в домашніх умовах, які додадуть Вам упевненість та індивідуальність.

Высокое качество
Висока якість

Ми пропонуємо тільки безпечні та якісні продукти від кращих українських та європейських виробників. Ви залишитеся задоволені товаром та високою якістю обслуговування.

Доступные цены
Доступні ціни

Оптимальне співвідношення ціна / кількість / якість - головна відмітна риса асортименту нашого магазину. Вигідні придбання, знижки постійним покупцям та періодичні акції

Доставка по Украине
Доставка по Україні

Товар відправляється в усі регіони України. Постійно діюча акція: при покупці на суму понад 2000 грн ми оплатимо доставку до найближчого відділення Нової пошти! (див. умови)

Підпишись! Новинки, знижки, пропозиції!
Підпишись на нашу розсилку будь в курсі всіх новин і акцій!